ვესტერნი - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com https://hdsrulad.com/ ru ვესტერნი - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine ნიაღვარი / The Flood https://hdsrulad.com/vesterni/7050--the-flood.html https://hdsrulad.com/vesterni/7050--the-flood.html  ]]> srulad Fri, 26 Feb 2021 13:04:14 +0400 ამერიკელი გმირები (ქართულად) / American Outlaws / Amerikeli Gmirebi (qartulad) https://hdsrulad.com/vesterni/7041--american-outlaws-amerikeli-gmirebi-qartulad.html https://hdsrulad.com/vesterni/7041--american-outlaws-amerikeli-gmirebi-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 22 Feb 2021 16:33:37 +0400 უოკერი / Walker / uokeri https://hdsrulad.com/vesterni/6995--walker-uokeri.html https://hdsrulad.com/vesterni/6995--walker-uokeri.html  ]]> srulad Thu, 28 Jan 2021 13:40:30 +0400 მსოფლიოს ახალი ამბები / News of the World / msoflios axali ambebi https://hdsrulad.com/vesterni/6968--news-of-the-world-msoflios-axali-ambebi.html https://hdsrulad.com/vesterni/6968--news-of-the-world-msoflios-axali-ambebi.html  ]]> srulad Tue, 19 Jan 2021 12:17:56 +0400 ძვლის ტომაჰავკი (ქართულად) / Bone Tomahawk / Dzvlis Tomahavki (qartulad) https://hdsrulad.com/vesterni/6854--bone-tomahawk-dzvlis-tomahavki-qartulad.html https://hdsrulad.com/vesterni/6854--bone-tomahawk-dzvlis-tomahavki-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 23 Nov 2020 13:46:36 +0400 ჯარისკაცი "ლურჯი" (ქართულად) / Soldier Blue / lurji kariskaci (qartulad) https://hdsrulad.com/vesterni/6363--soldier-blue-lurji-kariskaci-qartulad.html https://hdsrulad.com/vesterni/6363--soldier-blue-lurji-kariskaci-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 18 May 2020 14:01:59 +0400 სილვერადო (ქართულად) / Silverado / silverado (qartulad) https://hdsrulad.com/vesterni/6124--silverado-silverado-qartulad.html https://hdsrulad.com/vesterni/6124--silverado-silverado-qartulad.html  ]]> srulad Tue, 03 Mar 2020 00:46:10 +0400 დედვუდი (ქართულად) / Deadwood: The Movie / Dedvudi (qartulad) https://hdsrulad.com/vesterni/5358--deadwood-the-movie-dedvudi-qartulad.html https://hdsrulad.com/vesterni/5358--deadwood-the-movie-dedvudi-qartulad.html  ]]> anuki Thu, 06 Jun 2019 16:33:37 +0400 ქარი (ქართულად) / THE WIND / Qari (qartulad) https://hdsrulad.com/vesterni/5302--the-wind-qari-qartulad.html https://hdsrulad.com/vesterni/5302--the-wind-qari-qartulad.html  ]]> anuki Tue, 28 May 2019 14:59:53 +0400 ძმები სისტერსები (ქართულად) / The Sisters Brothers / dzmebi sistersebi (qartulad) https://hdsrulad.com/vesterni/4818--the-sisters-brothers-dzmebi-sistersebi-qartulad.html https://hdsrulad.com/vesterni/4818--the-sisters-brothers-dzmebi-sistersebi-qartulad.html  ]]> srulad Wed, 13 Feb 2019 17:32:44 +0400