დრამა - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com https://hdsrulad.com/ ru დრამა - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine პარიზის პოლიცია 1900 / Paris Police 1900 https://hdsrulad.com/deteqtivi/7053--1900-paris-police-1900.html https://hdsrulad.com/deteqtivi/7053--1900-paris-police-1900.html  ]]> srulad Fri, 26 Feb 2021 13:25:13 +0400 ორმოცდაათი მეტრ კვადრატი / 50M2 https://hdsrulad.com/drama/7052--50m2.html https://hdsrulad.com/drama/7052--50m2.html  ]]> srulad Fri, 26 Feb 2021 13:19:56 +0400 ნიაღვარი / The Flood https://hdsrulad.com/vesterni/7050--the-flood.html https://hdsrulad.com/vesterni/7050--the-flood.html  ]]> srulad Fri, 26 Feb 2021 13:04:14 +0400 მეამბოხე სულები / Rebelde Way https://hdsrulad.com/romantikuli/7046--rebelde-way.html https://hdsrulad.com/romantikuli/7046--rebelde-way.html  ]]> srulad Wed, 24 Feb 2021 23:23:15 +0400 მის თვალებს უკან / Behind Her Eyes https://hdsrulad.com/drama/7044--behind-her-eyes-mis-tvalebs-ukan-qartulad.html https://hdsrulad.com/drama/7044--behind-her-eyes-mis-tvalebs-ukan-qartulad.html     ]]> srulad Wed, 24 Feb 2021 13:08:49 +0400 ამუნდესენი (ქართულად) / Amundsen / Amundeseni (qartulad) https://hdsrulad.com/drama/7043--amundsen-amundeseni-qartulad.html https://hdsrulad.com/drama/7043--amundsen-amundeseni-qartulad.html  ]]> srulad Wed, 24 Feb 2021 13:01:46 +0400 რეინის შიში (ქართულად) / Fear of Rain / Reinis Shishi (qartulad) https://hdsrulad.com/drama/7040--fear-of-rain-reinis-shishi-qartulad.html https://hdsrulad.com/drama/7040--fear-of-rain-reinis-shishi-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 22 Feb 2021 16:27:09 +0400 მა რეინი: ბლუზის დედა / Ma Rainey’s Black Bottom https://hdsrulad.com/drama/7038--ma-raineys-black-bottom.html https://hdsrulad.com/drama/7038--ma-raineys-black-bottom.html  ]]> srulad Sat, 20 Feb 2021 12:14:00 +0400 წმინდა მაუდი (ქართულად) / Saint Maud / Wminda Maudi (qartulad) https://hdsrulad.com/drama/7036--saint-maud-wminda-maudi-qartulad.html https://hdsrulad.com/drama/7036--saint-maud-wminda-maudi-qartulad.html  ]]> srulad Fri, 19 Feb 2021 12:42:34 +0400 ერთი შანსი ორისთვის / 1 chance sur 2 / Une chance sur deux / Half a Chance https://hdsrulad.com/drama/7034--1-chance-sur-2-une-chance-sur-deux-half-a-chance.html https://hdsrulad.com/drama/7034--1-chance-sur-2-une-chance-sur-deux-half-a-chance.html  ]]> srulad Wed, 17 Feb 2021 22:01:52 +0400