საომარი - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com http://hdsrulad.com/ ru საომარი - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine მე-60 ბორცვის ქვემოთ / BENEATH HILL 60 / me-60 borcvis qvemot (qartulad) http://hdsrulad.com/saomari/5493--60-beneath-hill-60-me-60-borcvis-qvemot-qartulad.html http://hdsrulad.com/saomari/5493--60-beneath-hill-60-me-60-borcvis-qvemot-qartulad.html  ]]> srulad Sat, 20 Jul 2019 17:58:52 +0400 რკინიგზის ვეფხვები (ქართულად) / Railroad Tigers / Rkinigzis Vefxvebi (qartulad) http://hdsrulad.com/saomari/5461--railroad-tigers-rkinigzis-vefxvebi-qartulad.html http://hdsrulad.com/saomari/5461--railroad-tigers-rkinigzis-vefxvebi-qartulad.html  ]]> srulad Tue, 09 Jul 2019 19:09:15 +0400 ორმაგი აგენტის თამაში (ქართულად) / The Catcher Was a Spy / Ormagi Agentis Tamashi (qartulad) http://hdsrulad.com/saomari/5417--the-catcher-was-a-spy-ormagi-agentis-tamashi-qartulad.html http://hdsrulad.com/saomari/5417--the-catcher-was-a-spy-ormagi-agentis-tamashi-qartulad.html  ]]> anuki Mon, 24 Jun 2019 13:03:50 +0400 მტრის სახლში (ქარტულად) / The Aftermath / Mtris Saxlshi (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5381--the-aftermath-mtris-saxlshi-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5381--the-aftermath-mtris-saxlshi-qartulad.html  ]]> srulad Tue, 11 Jun 2019 20:16:08 +0400 სპარტაკი (სერიალი) / SPARTACUS: BLOOD AND SAND / spartaki (qartulad) http://hdsrulad.com/saomari/5280--spartacus-blood-and-sand-spartaki-qartulad.html http://hdsrulad.com/saomari/5280--spartacus-blood-and-sand-spartaki-qartulad.html  ]]> srulad Fri, 24 May 2019 10:59:17 +0400 ბაბეტი მიდის ომში (ქართულად) / Babette Goes to War (Babette s'en va-t-en guerre) http://hdsrulad.com/saomari/5202--babette-goes-to-war-babette-sen-va-t-en-guerre.html http://hdsrulad.com/saomari/5202--babette-goes-to-war-babette-sen-va-t-en-guerre.html  ]]> anuki Fri, 10 May 2019 16:33:57 +0400 მტრები / враги / Enemies (სრული ფილმი) http://hdsrulad.com/saomari/5193--vragi-enemies-.html http://hdsrulad.com/saomari/5193--vragi-enemies-.html  ]]> srulad Wed, 08 May 2019 16:47:47 +0400 ნიურნბერგის პროცესი (ქართულად) / Judgment at Nuremberg / Niurnbergis Procesi (qartulad) http://hdsrulad.com/saomari/5059--judgment-at-nuremberg-niurnbergis-procesi-qartulad.html http://hdsrulad.com/saomari/5059--judgment-at-nuremberg-niurnbergis-procesi-qartulad.html  ]]> anuki Sun, 14 Apr 2019 22:01:27 +0400 ოპერაცია წითელ ზრვაში (ქართულად) / Hong hai xing dong Operation Red Sea / operacia witel zgvashi (qartulad) http://hdsrulad.com/saomari/5054--hong-hai-xing-dong-operation-red-sea-operacia-witel-zgvashi-qartulad.html http://hdsrulad.com/saomari/5054--hong-hai-xing-dong-operation-red-sea-operacia-witel-zgvashi-qartulad.html  ]]> srulad Sat, 13 Apr 2019 17:41:41 +0400 ქალთევზა 2: ზღვაში დაბრუნება (ქართულად) / The Little Mermaid II: Return to the Sea http://hdsrulad.com/saomari/5019--2-the-little-mermaid-ii-return-to-the-sea.html http://hdsrulad.com/saomari/5019--2-the-little-mermaid-ii-return-to-the-sea.html  ]]> anuki Sat, 06 Apr 2019 20:01:32 +0400