ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com http://hdsrulad.com/ ru ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine უმანკო (ქართულად) / Pure (Till det som är vackert) / Umanko (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6715--pure-till-det-som-ar-vackert-umanko-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6715--pure-till-det-som-ar-vackert-umanko-qartulad.html  ]]> srulad Tue, 22 Sep 2020 20:29:14 +0400 300 სპარტანელი (ქართულად) / 300 / 300 Spartaneli (qartulad) http://hdsrulad.com/saomari/6714-300-300-300-spartaneli-qartulad.html http://hdsrulad.com/saomari/6714-300-300-300-spartaneli-qartulad.html  ]]> srulad Tue, 22 Sep 2020 20:25:10 +0400 ეშმაკი ყოველთვის აქაა (ქართულად) / The Devil All the Time / Eshmaki Yoveltvis Aqaa (qartulad) http://hdsrulad.com/deteqtivi/6713--the-devil-all-the-time-eshmaki-yoveltvis-aqaa-qartulad.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/6713--the-devil-all-the-time-eshmaki-yoveltvis-aqaa-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 21 Sep 2020 21:46:19 +0400 რამო (ქართულად) / Ramo / Ramo (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6712--ramo-ramo-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6712--ramo-ramo-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 21 Sep 2020 21:43:24 +0400 უკვდავების წყალი (ქართულად) / Das Wasser des Lebens / Ukvdavebis Wyali (qartulad) http://hdsrulad.com/saojaxo/6711--das-wasser-des-lebens-ukvdavebis-wyali-qartulad.html http://hdsrulad.com/saojaxo/6711--das-wasser-des-lebens-ukvdavebis-wyali-qartulad.html
 ]]>
srulad Mon, 21 Sep 2020 19:35:42 +0400
ჯეინ მენსფილდის მანქანა (ქართულად) / Jayne Mansfield's Car / Jein Mensfildis Manqana (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6710--jayne-mansfields-car-jein-mensfildis-manqana-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6710--jayne-mansfields-car-jein-mensfildis-manqana-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 21 Sep 2020 19:31:39 +0400 სხვადასხვა ნაპირზე (ქართულად) / По разным берегам / Sxvadasxva Napirze (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/6709--po-raznym-beregam-sxvadasxva-napirze-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6709--po-raznym-beregam-sxvadasxva-napirze-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 21 Sep 2020 19:27:32 +0400 ღრმა ლურჯი ზღვა 3 (ქართულად) / Deep Blue Sea 3 / Grma Lurji Zgva (qartulad) http://hdsrulad.com/mdzafrsiujetiani/6708--3-deep-blue-sea-3-grma-lurji-zgva-qartulad.html http://hdsrulad.com/mdzafrsiujetiani/6708--3-deep-blue-sea-3-grma-lurji-zgva-qartulad.html  ]]> srulad Sun, 20 Sep 2020 19:47:19 +0400 ცუდი პაემნების ქრონიკები (ქართულად) / Bad Date Chronicles (Chronique des rendez-vous désastreux) http://hdsrulad.com/romantikuli/6707--bad-date-chronicles-chronique-des-rendez-vous-desastreux.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6707--bad-date-chronicles-chronique-des-rendez-vous-desastreux.html  ]]> srulad Sun, 20 Sep 2020 19:41:32 +0400 იღბლიანი კალოშები (ქართულად) / Die Galoschen des Glücks / Igbliani Kaloshebi (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6706--die-galoschen-des-glucks-igbliani-kaloshebi-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6706--die-galoschen-des-glucks-igbliani-kaloshebi-qartulad.html  ]]> srulad Sun, 20 Sep 2020 19:37:07 +0400