ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com http://hdsrulad.com/ ru ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine ყველამ იცის (ქართულად) / Everybody Knows (Todos lo saben) / Yvelam Icis (qartulad) http://hdsrulad.com/deteqtivi/4980--everybody-knows-todos-lo-saben-yvelam-icis-qartulad.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/4980--everybody-knows-todos-lo-saben-yvelam-icis-qartulad.html  ]]> anuki Tue, 26 Mar 2019 19:15:55 +0400 წითელი თავსაფარი (ქართულად) / Al Yazmalim / Witeli Tavsafari (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/4979--al-yazmalim-witeli-tavsafari-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/4979--al-yazmalim-witeli-tavsafari-qartulad.html  ]]> anuki Tue, 26 Mar 2019 19:13:56 +0400 პატარა საყვარელი მატყუარები: პერფექციონისტები (ქართულად) / Pretty Little Liars: The Perfectionists http://hdsrulad.com/deteqtivi/4978--pretty-little-liars-the-perfectionists.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/4978--pretty-little-liars-the-perfectionists.html  ]]> anuki Tue, 26 Mar 2019 13:35:52 +0400 უშფოთველობა (ქართულად) / Serenity / Ushfotveloba (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/4977--serenity-ushfotveloba-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/4977--serenity-ushfotveloba-qartulad.html  ]]> anuki Tue, 26 Mar 2019 13:32:58 +0400 სიყვარული, სიკვდილი და რობოტები (ქართულად) / Love, Death & Robots / Siyvaruli, Sikvdili Da Robotebi (qartulad) http://hdsrulad.com/komediuri/4976--love-death-robots-siyvaruli-sikvdili-da-robotebi-qartulad.html http://hdsrulad.com/komediuri/4976--love-death-robots-siyvaruli-sikvdili-da-robotebi-qartulad.html  ]]> anuki Tue, 26 Mar 2019 13:30:46 +0400 ორდერი (ქართულად) / The Order / Orderi (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/4975--the-order-orderi-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/4975--the-order-orderi-qartulad.html  ]]> anuki Tue, 26 Mar 2019 13:26:40 +0400 პერსპექტივა (ქართულად) / Prospect / Perspeqtiva (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/4974--prospect-perspeqtiva-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/4974--prospect-perspeqtiva-qartulad.html  ]]> anuki Tue, 26 Mar 2019 13:23:49 +0400 არარეალური სიყვარული (ქართულად) / Unreal Love (Нереальная любовь) http://hdsrulad.com/romantikuli/4973--unreal-love-nerealnaya-lyubov.html http://hdsrulad.com/romantikuli/4973--unreal-love-nerealnaya-lyubov.html  ]]> anuki Tue, 26 Mar 2019 13:20:50 +0400 შეუძლებელი სიყვარული (ქართულად) / Hercai / sheudzlebeli siyvaruli (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/4972--hercai-sheudzlebeli-siyvaruli-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/4972--hercai-sheudzlebeli-siyvaruli-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 25 Mar 2019 14:14:01 +0400 ველური მსხლის ხე (ქართულად) / The Wild Pear Tree / veluri msxlis xe (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/4971--the-wild-pear-tree-veluri-msxlis-xe-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/4971--the-wild-pear-tree-veluri-msxlis-xe-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 25 Mar 2019 12:37:09 +0400