ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com http://hdsrulad.com/ ru ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine რუსი პატარძალი (ქართულად) / The Russian Bride / rusi patardzali (qartulad) http://hdsrulad.com/trileri/5632--the-russian-bride-rusi-patardzali-qartulad.html http://hdsrulad.com/trileri/5632--the-russian-bride-rusi-patardzali-qartulad.html  ]]> srulad Fri, 20 Sep 2019 02:19:26 +0400 ღამის შოუ (ქართულად) / Late Night(2019) / gamis shou (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/5631--late-night2019-gamis-shou-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/5631--late-night2019-gamis-shou-qartulad.html  ]]> srulad Fri, 20 Sep 2019 02:15:45 +0400 პარაზიტი (ქართულად) / Parasite / paraziti (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/5630--parasite-paraziti-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/5630--parasite-paraziti-qartulad.html  ]]> srulad Fri, 20 Sep 2019 02:12:49 +0400 გრიზლი (ქართულად) / Into the Grizzly Maze / grizli (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/5629--into-the-grizzly-maze-grizli-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/5629--into-the-grizzly-maze-grizli-qartulad.html  ]]> srulad Fri, 20 Sep 2019 02:06:49 +0400 წარმოუდგენელი სიმდიდრის ქვეყანა (ქართულად) / Das Märchen vom Schlaraffenland (qartulad) http://hdsrulad.com/saojaxo/5628--das-marchen-vom-schlaraffenland-qartulad.html http://hdsrulad.com/saojaxo/5628--das-marchen-vom-schlaraffenland-qartulad.html  ]]> srulad Tue, 17 Sep 2019 02:04:20 +0400 დამანგრეველი (ქართულად) / Demolition Man / damangreveli (qartulad) http://hdsrulad.com/kriminaluri/5627--demolition-man-damangreveli-qartulad.html http://hdsrulad.com/kriminaluri/5627--demolition-man-damangreveli-qartulad.html  ]]> srulad Sun, 15 Sep 2019 20:40:48 +0400 პაწაწუნა (ქართულად) / Itsy Bitsy / pawawuna (qartulad) http://hdsrulad.com/trileri/5626--itsy-bitsy-pawawuna-qartulad.html http://hdsrulad.com/trileri/5626--itsy-bitsy-pawawuna-qartulad.html  ]]> srulad Sat, 14 Sep 2019 23:36:25 +0400 საოცარი ექიმი (თურქული სერიალი) / Mucize Doktor / saocari eqimi (2019) http://hdsrulad.com/drama/5625--mucize-doktor-saocari-eqimi-2019.html http://hdsrulad.com/drama/5625--mucize-doktor-saocari-eqimi-2019.html  ]]> srulad Sat, 14 Sep 2019 03:15:56 +0400 ბამბის ველი (თურქული სერიალი) ქართულად / Beyaz Gelincik (2005) http://hdsrulad.com/drama/5624--beyaz-gelincik-2005.html http://hdsrulad.com/drama/5624--beyaz-gelincik-2005.html  ]]> srulad Sat, 14 Sep 2019 03:11:08 +0400 ველი (თურქული სერიალი) / Bozkir / Veli (2018) http://hdsrulad.com/deteqtivi/5623--bozkir-veli-2018.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/5623--bozkir-veli-2018.html  ]]> srulad Sat, 14 Sep 2019 03:06:51 +0400