ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com http://hdsrulad.com/ ru ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine უცხო სამყაროს ფერი (ქართულად) / Color Out of Space / Ucxo Samyaros Feri (qartulad) http://hdsrulad.com/sashineleba/6028--color-out-of-space-ucxo-samyaros-feri-qartulad.html http://hdsrulad.com/sashineleba/6028--color-out-of-space-ucxo-samyaros-feri-qartulad.html  ]]> lilu Tue, 21 Jan 2020 21:42:25 +0400 საოცარი ექიმი (ქართულად) / Mucize Doktor / Saocari Eqimi (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6027--mucize-doktor-saocari-eqimi-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6027--mucize-doktor-saocari-eqimi-qartulad.html  ]]> lilu Tue, 21 Jan 2020 21:40:00 +0400 ლღობა (ქართულად) / The Thaw / Lgoba (qartulad) http://hdsrulad.com/trileri/6026--the-thaw-lgoba-qartulad.html http://hdsrulad.com/trileri/6026--the-thaw-lgoba-qartulad.html  ]]> lilu Tue, 21 Jan 2020 21:37:38 +0400 ქალი ყველას წინააღმდეგ (ქართულად) / Renata Fonte - Una Donna Contro Tutti / Qali Yvelas Winaagmdeg (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6025--renata-fonte-una-donna-contro-tutti-qali-yvelas-winaagmdeg-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6025--renata-fonte-una-donna-contro-tutti-qali-yvelas-winaagmdeg-qartulad.html  ]]> lilu Tue, 21 Jan 2020 21:35:16 +0400 ბატორი: სისხლისმსმელი გრაფინია (ქართულად) / Bathory: Countess of Blood / Batori: Sisxlismsmeli Grafinia (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6024--bathory-countess-of-blood-batori-sisxlismsmeli-grafinia-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6024--bathory-countess-of-blood-batori-sisxlismsmeli-grafinia-qartulad.html  ]]> lilu Tue, 21 Jan 2020 21:31:10 +0400 რაკეტა ბოთლში (ქართულად) / Bottle Rocket / Raketa Botlshi (qartulad) http://hdsrulad.com/deteqtivi/6023--bottle-rocket-raketa-botlshi-qartulad.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/6023--bottle-rocket-raketa-botlshi-qartulad.html  ]]> lilu Tue, 21 Jan 2020 21:28:39 +0400 უძღები შვილი (ქართულად) / Prodigal Son / Udzgebi Shvili (qartulad) http://hdsrulad.com/deteqtivi/6022--prodigal-son-udzgebi-shvili-qartulad.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/6022--prodigal-son-udzgebi-shvili-qartulad.html  ]]> lilu Tue, 21 Jan 2020 21:25:09 +0400 მამაჩემი სკრუჯია (ქართულად) / My Dad Is Scrooge / Mamachemi Skrujia (qartulad) http://hdsrulad.com/komediuri/6021--my-dad-is-scrooge-mamachemi-skrujia-qartulad.html http://hdsrulad.com/komediuri/6021--my-dad-is-scrooge-mamachemi-skrujia-qartulad.html  ]]> lilu Mon, 20 Jan 2020 18:11:15 +0400 ბეთვუმენი (ქართულად) / Batwoman / Betvumeni (qartulad) http://hdsrulad.com/deteqtivi/6020--batwoman-betvumeni-qartulad.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/6020--batwoman-betvumeni-qartulad.html  ]]> lilu Mon, 20 Jan 2020 18:08:50 +0400 სექსუალური განათლება (ქართულად) / Sex Education / Sexsualuri Ganatleba (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6019--sex-education-sexsualuri-ganatleba-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6019--sex-education-sexsualuri-ganatleba-qartulad.html  ]]> lilu Mon, 20 Jan 2020 18:06:10 +0400