რომანტიკული - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com http://hdsrulad.com/ ru რომანტიკული - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine ყველა ბიჭს: პ.ს ისევ მიყვარხარ (ქართულად) / To All the Boys: P.S. I Still Love You / Yvela Bichs:P.S Isev Miyvarxar (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/6077--to-all-the-boys-ps-i-still-love-you-yvela-bichsps-isev-miyvarxar-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6077--to-all-the-boys-ps-i-still-love-you-yvela-bichsps-isev-miyvarxar-qartulad.html  ]]> lilu Sat, 15 Feb 2020 11:12:46 +0400 რიო, მე შენ მიყვარხარ (ქართულად) / Rio, I Love You (Rio, Eu Te Amo) / Rio, Me Shen Miyvarxar (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/6076--rio-i-love-you-rio-eu-te-amo-rio-me-shen-miyvarxar-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6076--rio-i-love-you-rio-eu-te-amo-rio-me-shen-miyvarxar-qartulad.html  ]]> lilu Sat, 15 Feb 2020 11:09:47 +0400 სუვენირი (ქართულად) / The Souvenir / Suveniri (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/6060--the-souvenir-suveniri-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6060--the-souvenir-suveniri-qartulad.html  ]]> lilu Wed, 05 Feb 2020 10:30:51 +0400 Elchis Qalishvili (Qartulad) / ელჩის ქალიშვილი (ქართულად) / Sefirin Kizi (Kartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/6051-elchis-qalishvili-qartulad-sefirin-kizi-kartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6051-elchis-qalishvili-qartulad-sefirin-kizi-kartulad.html   ]]> srulad Thu, 30 Jan 2020 19:54:30 +0400 მამა უფრო გიყვარს თუ დედა (ქართულად) / Daddy or Mommy (Papa ou maman) / Mama ufro giyvars tu deda? (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/6011--daddy-or-mommy-papa-ou-maman-mama-ufro-giyvars-tu-deda-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6011--daddy-or-mommy-papa-ou-maman-mama-ufro-giyvars-tu-deda-qartulad.html  ]]> lilu Fri, 17 Jan 2020 14:21:20 +0400 ანგელოზის თვალები (ქართულად) / Angel Eyes / Angelozis Tva;ebi (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/6001--angel-eyes-angelozis-tvaebi-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6001--angel-eyes-angelozis-tvaebi-qartulad.html  ]]> lilu Thu, 16 Jan 2020 19:24:50 +0400 ოსტინლენდი (ქართულად) / Austenland / Ostinlendi (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5998--austenland-ostinlendi-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5998--austenland-ostinlendi-qartulad.html  ]]> lilu Mon, 13 Jan 2020 10:35:29 +0400 თავისუფალი კვირა (ქართულად) / Hall Pass / Tavisufali Kvira (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5996--hall-pass-tavisufali-kvira-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5996--hall-pass-tavisufali-kvira-qartulad.html  ]]> lilu Sun, 12 Jan 2020 11:44:09 +0400 სოფლის გული (ქართულად) / Heart of the Country / Soflis Guli (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5995--heart-of-the-country-soflis-guli-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5995--heart-of-the-country-soflis-guli-qartulad.html  ]]> lilu Sun, 12 Jan 2020 11:41:55 +0400 ყველაზე ტკბილი შობა (ქართულად) / The Sweetest Christmas / Yvelaze Tkbili Shoba (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5993--the-sweetest-christmas-yvelaze-tkbili-shoba-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5993--the-sweetest-christmas-yvelaze-tkbili-shoba-qartulad.html  ]]> lilu Sat, 11 Jan 2020 12:16:40 +0400