რომანტიკული - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com http://hdsrulad.com/ ru რომანტიკული - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine ამერიკული ოჯახი (ყველა სეზონი) / Modern Family / amerikuli ojaxi (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5531--modern-family-amerikuli-ojaxi-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5531--modern-family-amerikuli-ojaxi-qartulad.html  ]]> srulad Sat, 10 Aug 2019 22:48:15 +0400 რომეო და ჯულიეტა: სიყვარულის ისტორია (ქართულად) / Romeo and Juliet: A Love Song http://hdsrulad.com/romantikuli/5499--romeo-and-juliet-a-love-song.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5499--romeo-and-juliet-a-love-song.html  ]]> anuki Sat, 27 Jul 2019 14:26:25 +0400 უსასრულო სიყვარული (ქართულად) / Sonsuz Ask (Endless Love) / Usasrulo Siyvaruli (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5496--sonsuz-ask-endless-love-usasrulo-siyvaruli-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5496--sonsuz-ask-endless-love-usasrulo-siyvaruli-qartulad.html  ]]> anuki Thu, 25 Jul 2019 17:30:06 +0400 დახმარება (ქართულად) / The Favor / Daxmareba (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5495--the-favor-daxmareba-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5495--the-favor-daxmareba-qartulad.html  ]]> anuki Sun, 21 Jul 2019 13:33:12 +0400 ლამაზმანი (ქართულად) / Pretty Man / Lamazmani (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5492--pretty-man-lamazmani-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5492--pretty-man-lamazmani-qartulad.html  ]]> anuki Sat, 20 Jul 2019 11:18:44 +0400 არავინ არის სულელი (ქართულად) / Nobody's Fool / Aravin Aris Suleli (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5487--nobodys-fool-aravin-aris-suleli-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5487--nobodys-fool-aravin-aris-suleli-qartulad.html  ]]> anuki Thu, 18 Jul 2019 20:36:11 +0400 არასწორი წყვილი (ქართულად) / Long Shot / Araswori Wyvili (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5485--long-shot-araswori-wyvili-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5485--long-shot-araswori-wyvili-qartulad.html  ]]> anuki Thu, 18 Jul 2019 14:22:27 +0400 გოგონა (ქართულად) / Laggies / Gogona (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5482--laggies-gogona-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5482--laggies-gogona-qartulad.html  ]]> anuki Tue, 16 Jul 2019 21:05:30 +0400 კრასი: არაადამიანური კოცნა (ქართულად) / Krasue: Inhuman Kiss / Krasi: Araadamianuri Kocna (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5475--krasue-inhuman-kiss-krasi-araadamianuri-kocna-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5475--krasue-inhuman-kiss-krasi-araadamianuri-kocna-qartulad.html  ]]> anuki Sun, 14 Jul 2019 21:54:56 +0400 ოფელია (ქართულად) / Ophelia / Ofelia (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5474--ophelia-ofelia-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5474--ophelia-ofelia-qartulad.html  ]]> srulad Sun, 14 Jul 2019 12:56:45 +0400