მელოდრამა - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com http://hdsrulad.com/ ru მელოდრამა - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine საიდუმლოება: გაბედე ოცნება (ქართულად) / The Secret: Dare to Dream / Saidumloeba: Gabede Ocneba (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/6581--the-secret-dare-to-dream-saidumloeba-gabede-ocneba-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6581--the-secret-dare-to-dream-saidumloeba-gabede-ocneba-qartulad.html  ]]> srulad Fri, 07 Aug 2020 19:25:27 +0400 მეორე სიცოცხლე (ქართულად) / Бессмертник / meore sicocxle (qartulad) http://hdsrulad.com/melodrama/6577--bessmertnik-meore-sicocxle-qartulad.html http://hdsrulad.com/melodrama/6577--bessmertnik-meore-sicocxle-qartulad.html  ]]> srulad Thu, 06 Aug 2020 23:11:53 +0400 ჩვენი რიგი (ქართულად) თურქული სერიალი / Chveni Rigi (Qartulad) Turquli Seriali / Darısı Başımıza http://hdsrulad.com/romantikuli/6573--chveni-rigi-qartulad-turquli-seriali-dars-bamza.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6573--chveni-rigi-qartulad-turquli-seriali-dars-bamza.html  ]]> srulad Tue, 04 Aug 2020 20:26:16 +0400 არაუშვს, ყველაფერი კარგად იქნება / It's Okay to Not Be Okay / Saikojiman Gwaenchanha http://hdsrulad.com/melodrama/6568--its-okay-to-not-be-okay-saikojiman-gwaenchanha.html http://hdsrulad.com/melodrama/6568--its-okay-to-not-be-okay-saikojiman-gwaenchanha.html  ]]> srulad Tue, 04 Aug 2020 18:59:27 +0400 ქალური ბედნიერება (ქართულად) / qaluri bedniereba (qartulad) / Kumkum Bhagya http://hdsrulad.com/romantikuli/6560--qaluri-bedniereba-qartulad-kumkum-bhagya.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6560--qaluri-bedniereba-qartulad-kumkum-bhagya.html  ]]> srulad Sat, 01 Aug 2020 14:47:29 +0400 გაქცევა (ქართულად) / Run / gaqceva (qartulad) http://hdsrulad.com/komediuri/6553--run-gaqceva-qartulad.html http://hdsrulad.com/komediuri/6553--run-gaqceva-qartulad.html  ]]> srulad Tue, 28 Jul 2020 19:23:17 +0400 კოცნის ჯიხური (ქართულად) / 2 The Kissing Booth 2 / Kocnis Jixuri 2 (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/6552--2-the-kissing-booth-2-kocnis-jixuri-2-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6552--2-the-kissing-booth-2-kocnis-jixuri-2-qartulad.html    ]]> srulad Tue, 28 Jul 2020 12:22:15 +0400 ჩარლი ქანთრიმენის აუცილებელი სიკვდილი / Charlie Countryman http://hdsrulad.com/komediuri/6546--charlie-countryman.html http://hdsrulad.com/komediuri/6546--charlie-countryman.html  ]]> srulad Sun, 26 Jul 2020 21:06:29 +0400 სიღარიბეში დაბადებული (ინდური სერიალი) / Meri Aashiqui Tum Se Hi http://hdsrulad.com/romantikuli/6520--meri-aashiqui-tum-se-hi.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6520--meri-aashiqui-tum-se-hi.html  ]]> srulad Sun, 19 Jul 2020 20:35:09 +0400 ექიმი ვერა (ქართულად) / eqimi vera (qartulad) / ДОКТОР ВЕРА (2020) http://hdsrulad.com/melodrama/6517--eqimi-vera-qartulad-doktor-vera-2020.html http://hdsrulad.com/melodrama/6517--eqimi-vera-qartulad-doktor-vera-2020.html  ]]> srulad Thu, 16 Jul 2020 23:55:29 +0400