კომედია - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com http://hdsrulad.com/ ru კომედია - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine რაკეტა ბოთლში (ქართულად) / Bottle Rocket / Raketa Botlshi (qartulad) http://hdsrulad.com/deteqtivi/6023--bottle-rocket-raketa-botlshi-qartulad.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/6023--bottle-rocket-raketa-botlshi-qartulad.html  ]]> lilu Tue, 21 Jan 2020 21:28:39 +0400 მამაჩემი სკრუჯია (ქართულად) / My Dad Is Scrooge / Mamachemi Skrujia (qartulad) http://hdsrulad.com/komediuri/6021--my-dad-is-scrooge-mamachemi-skrujia-qartulad.html http://hdsrulad.com/komediuri/6021--my-dad-is-scrooge-mamachemi-skrujia-qartulad.html  ]]> lilu Mon, 20 Jan 2020 18:11:15 +0400 სექსუალური განათლება (ქართულად) / Sex Education / Sexsualuri Ganatleba (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6019--sex-education-sexsualuri-ganatleba-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6019--sex-education-sexsualuri-ganatleba-qartulad.html  ]]> lilu Mon, 20 Jan 2020 18:06:10 +0400 მამა უფრო გიყვარს თუ დედა (ქართულად) / Daddy or Mommy (Papa ou maman) / Mama ufro giyvars tu deda? (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/6011--daddy-or-mommy-papa-ou-maman-mama-ufro-giyvars-tu-deda-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6011--daddy-or-mommy-papa-ou-maman-mama-ufro-giyvars-tu-deda-qartulad.html  ]]> lilu Fri, 17 Jan 2020 14:21:20 +0400 კაცი გრავიტაციის გარეშე (ქართულად) / The Man Without Gravity (L'uomo senza gravità) http://hdsrulad.com/drama/6009--the-man-without-gravity-luomo-senza-gravita.html http://hdsrulad.com/drama/6009--the-man-without-gravity-luomo-senza-gravita.html  ]]> lilu Thu, 16 Jan 2020 20:02:35 +0400 არაქისის შავარდენი (ქართულად) / The Peanut Butter Falcon / Araqisis Shavardeni (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6008--the-peanut-butter-falcon-araqisis-shavardeni-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6008--the-peanut-butter-falcon-araqisis-shavardeni-qartulad.html  ]]> lilu Thu, 16 Jan 2020 19:59:19 +0400 შმიდტის შესახებ (ქართულად) / About Schmidt / Shmidtis Shesaxeb (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6006--about-schmidt-shmidtis-shesaxeb-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6006--about-schmidt-shmidtis-shesaxeb-qartulad.html  ]]> lilu Thu, 16 Jan 2020 19:51:40 +0400 ვერის უბნის მელოდიები (ქართულად) / Veris ubnis melodiebi (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6005--veris-ubnis-melodiebi-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6005--veris-ubnis-melodiebi-qartulad.html  ]]> lilu Thu, 16 Jan 2020 19:40:07 +0400 ოსტინლენდი (ქართულად) / Austenland / Ostinlendi (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5998--austenland-ostinlendi-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5998--austenland-ostinlendi-qartulad.html  ]]> lilu Mon, 13 Jan 2020 10:35:29 +0400 საშობაო ვაჭრობა (ქარტულად) / Christmas Trade / Sashobao Vachroba (qartulad) http://hdsrulad.com/komediuri/5997--christmas-trade-sashobao-vachroba-qartulad.html http://hdsrulad.com/komediuri/5997--christmas-trade-sashobao-vachroba-qartulad.html  ]]> lilu Mon, 13 Jan 2020 10:32:48 +0400