კომედია - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com http://hdsrulad.com/ ru კომედია - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine მეგობრული თამაშები (ქართულად) / Buddy Games / Megobruli Tamashebi (qartulad) http://hdsrulad.com/komediuri/6864--buddy-games-megobruli-tamashebi-qartulad.html http://hdsrulad.com/komediuri/6864--buddy-games-megobruli-tamashebi-qartulad.html  ]]> srulad Fri, 27 Nov 2020 13:46:12 +0400 მამის კიბე (ქართუად) / Stair Dad (Merdiven baba) / Mamis Kibe (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6857--stair-dad-merdiven-baba-mamis-kibe-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6857--stair-dad-merdiven-baba-mamis-kibe-qartulad.html  ]]> srulad Wed, 25 Nov 2020 13:18:22 +0400 მილიონი წვრილმანი (ქართულად) / A Million Little Things / Milioni Wvrilmani (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/6856--a-million-little-things-milioni-wvrilmani-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6856--a-million-little-things-milioni-wvrilmani-qartulad.html  ]]> srulad Wed, 25 Nov 2020 13:13:28 +0400 შენიღბული აგენტი (ქართულად) / So Undercover / Shenigbuli Agenti (qartulad) http://hdsrulad.com/komediuri/6855--so-undercover-shenigbuli-agenti-qartulad.html http://hdsrulad.com/komediuri/6855--so-undercover-shenigbuli-agenti-qartulad.html  ]]> srulad Wed, 25 Nov 2020 13:06:38 +0400 ჰაზარდელი გარეკილები (ქართულად) / The Dukes of Hazzard / Hazardeli Garekilebi (qartulad) http://hdsrulad.com/komediuri/6853--the-dukes-of-hazzard-hazardeli-garekilebi-qartulad.html http://hdsrulad.com/komediuri/6853--the-dukes-of-hazzard-hazardeli-garekilebi-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 23 Nov 2020 13:40:24 +0400 სავარაუდოდ გოგო (ქართულად) / Girl Most Likely / Savaraudod Gogo (qartulad) http://hdsrulad.com/komediuri/6852--girl-most-likely-savaraudod-gogo-qartulad.html http://hdsrulad.com/komediuri/6852--girl-most-likely-savaraudod-gogo-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 23 Nov 2020 13:34:29 +0400 რედი 2 (ქართულად) / RED 2 / Redi 2 (qartulad) http://hdsrulad.com/deteqtivi/6851--2-red-2-redi-2-qartulad.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/6851--2-red-2-redi-2-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 23 Nov 2020 13:29:23 +0400 რედი (ქართულად) / RED / Redi (qartulad) http://hdsrulad.com/deteqtivi/6850--red-redi-qartulad.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/6850--red-redi-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 23 Nov 2020 13:24:57 +0400 უხილავი და (ქართულად) / Invisible Sister / Uxilavi Da (qartulad) http://hdsrulad.com/komediuri/6849--invisible-sister-uxilavi-da-qartulad.html http://hdsrulad.com/komediuri/6849--invisible-sister-uxilavi-da-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 23 Nov 2020 13:19:18 +0400 სპანჯბობი: გაქცეული სპანჯი (ქართულად) / The SpongeBob Movie: Sponge on the Run / Spanjbobi: Gaqceuli Spanjbobi (qartulad) http://hdsrulad.com/komediuri/6841--the-spongebob-movie-sponge-on-the-run-spanjbobi-gaqceuli-spanjbobi-qartulad.html http://hdsrulad.com/komediuri/6841--the-spongebob-movie-sponge-on-the-run-spanjbobi-gaqceuli-spanjbobi-qartulad.html  ]]> srulad Wed, 18 Nov 2020 12:58:06 +0400