დრამა - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com http://hdsrulad.com/ ru დრამა - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine პოკაჰონტასი 2: მოგაზაურობა ახალ სამყაროში (ქართულად) / Pocahontas II: Journey to a New World http://hdsrulad.com/drama/5419--2-pocahontas-ii-journey-to-a-new-world.html http://hdsrulad.com/drama/5419--2-pocahontas-ii-journey-to-a-new-world.html  ]]> anuki Mon, 24 Jun 2019 13:16:39 +0400 ორმაგი აგენტის თამაში (ქართულად) / The Catcher Was a Spy / Ormagi Agentis Tamashi (qartulad) http://hdsrulad.com/saomari/5417--the-catcher-was-a-spy-ormagi-agentis-tamashi-qartulad.html http://hdsrulad.com/saomari/5417--the-catcher-was-a-spy-ormagi-agentis-tamashi-qartulad.html  ]]> anuki Mon, 24 Jun 2019 13:03:50 +0400 ყველგან შენ (ქართულად) / Her Yerde Sen / Yvelgan Shen (სერიალი) 2019 http://hdsrulad.com/drama/5416--her-yerde-sen-yvelgan-shen-2019.html http://hdsrulad.com/drama/5416--her-yerde-sen-yvelgan-shen-2019.html  ]]> srulad Sat, 22 Jun 2019 05:42:39 +0400 ველური ძაღლი (ქართულად) / Savage Dog / Veluri Dzagli (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/5413--savage-dog-veluri-dzagli-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/5413--savage-dog-veluri-dzagli-qartulad.html   ]]> anuki Fri, 21 Jun 2019 14:14:18 +0400 უძვირფასესი (ქართულად) / Canevim / Udzvirfasesi (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/5404--canevim-udzvirfasesi-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/5404--canevim-udzvirfasesi-qartulad.html  ]]> anuki Tue, 18 Jun 2019 19:32:26 +0400 საიდუმლო ძალაუფლება (ქართულად) / Deep State / Saidumlo Dzalaufleba (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/5401--deep-state-saidumlo-dzalaufleba-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/5401--deep-state-saidumlo-dzalaufleba-qartulad.html  ]]> anuki Mon, 17 Jun 2019 21:43:03 +0400 დეტექტივი დი: ოთხი ზეციური მეფე (ქართულად) / Detective Dee: The Four Heavenly Kings http://hdsrulad.com/drama/5400--detective-dee-the-four-heavenly-kings.html http://hdsrulad.com/drama/5400--detective-dee-the-four-heavenly-kings.html  ]]> anuki Mon, 17 Jun 2019 13:04:37 +0400 სუპერი (ქართულად) / Super / Superi (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/5399--super-superi-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/5399--super-superi-qartulad.html  ]]> anuki Mon, 17 Jun 2019 12:59:59 +0400 საუკეთესოთა შორის საუკეთესო (ქართულად) / Best of the Best / Sauketesota Shoris Sauketeso (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/5398--best-of-the-best-sauketesota-shoris-sauketeso-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/5398--best-of-the-best-sauketesota-shoris-sauketeso-qartulad.html  ]]> anuki Mon, 17 Jun 2019 12:55:53 +0400 ცუდი ლეიტენანტი (ქართულად) / The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans / Cudi Leitenanti (qartulad) http://hdsrulad.com/deteqtivi/5394--the-bad-lieutenant-port-of-call-new-orleans-cudi-leitenanti-qartulad.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/5394--the-bad-lieutenant-port-of-call-new-orleans-cudi-leitenanti-qartulad.html  ]]> anuki Sat, 15 Jun 2019 18:18:09 +0400