დრამა - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com http://hdsrulad.com/ ru დრამა - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine ბულბული (ქართულად) / The Nightingale (2019) / bulbuli (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/5874--the-nightingale-2019-bulbuli-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/5874--the-nightingale-2019-bulbuli-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 16 Dec 2019 03:22:18 +0400 ვიკინგები სეზონი 6 (ქართულად) / Vikings Season 6 / seriali vikingebi sezoni 6 (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/5871--6-vikings-season-6-seriali-vikingebi-sezoni-6-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/5871--6-vikings-season-6-seriali-vikingebi-sezoni-6-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 16 Dec 2019 03:04:33 +0400 ანგარიში (ქართულად) / The Report / angarishi (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/5870--the-report-angarishi-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/5870--the-report-angarishi-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 16 Dec 2019 02:57:32 +0400 მავნებლები (ქართულად) / Wreckers / mavneblebi (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/5868--wreckers-mavneblebi-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/5868--wreckers-mavneblebi-qartulad.html  ]]> srulad Mon, 16 Dec 2019 02:37:23 +0400 ციმბირის ტყეში (ქართულად) / In the Forests of Siberia (Dans les forêts de Sibérie / Cimbiris Tyeshi (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/5863--in-the-forests-of-siberia-dans-les-forets-de-siberie-cimbiris-tyeshi-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/5863--in-the-forests-of-siberia-dans-les-forets-de-siberie-cimbiris-tyeshi-qartulad.html  ]]> lilu Sun, 15 Dec 2019 13:01:57 +0400 ჰოფა (ქართულად) / Hoffa / Hoffa (qartulad) http://hdsrulad.com/deteqtivi/5860--hoffa-hoffa-qartulad.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/5860--hoffa-hoffa-qartulad.html  ]]> srulad Sat, 14 Dec 2019 11:33:48 +0400 დათოვლილი კედრები (ქართულად) / Snow Falling on Cedars / Datovlili Kedrebi (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5858--snow-falling-on-cedars-datovlili-kedrebi-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5858--snow-falling-on-cedars-datovlili-kedrebi-qartulad.html  ]]> srulad Sat, 14 Dec 2019 11:22:46 +0400 დამსჯელი (ქართულად) / The Punisher / Damsjeli (qartulad) http://hdsrulad.com/deteqtivi/5854--the-punisher-damsjeli-qartulad.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/5854--the-punisher-damsjeli-qartulad.html  ]]> srulad Thu, 12 Dec 2019 13:50:24 +0400 კვლავ შენ და მე (ქართულად) / Back to You and Me / Kvlav Shen Da Me (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/5853--back-to-you-and-me-kvlav-shen-da-me-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/5853--back-to-you-and-me-kvlav-shen-da-me-qartulad.html  ]]> srulad Thu, 12 Dec 2019 13:46:54 +0400 მიკიბო და მე (ქართულად0 / Mickybo and Me / Mikibo Da Me (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/5851--0-mickybo-and-me-mikibo-da-me-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/5851--0-mickybo-and-me-mikibo-da-me-qartulad.html  ]]> srulad Tue, 10 Dec 2019 18:02:51 +0400