დრამა - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com http://hdsrulad.com/ ru დრამა - ფილმები და სერიალები ქართულად HDsrulad.com DataLife Engine საჩუქარი - თურქული სერიალი / The Gift / Atiye / sachuqari Turquli seriali http://hdsrulad.com/deteqtivi/6774--the-gift-atiye-sachuqari-turquli-seriali.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/6774--the-gift-atiye-sachuqari-turquli-seriali.html  ]]> srulad Sun, 18 Oct 2020 23:23:42 +0400 ღიმილი რომელიც დაგამახსოვრდა (ქართულად) / The Smile Has Left Your Eyes (Haneuleseo Naerineun 1eok Gaeui Byeol) http://hdsrulad.com/romantikuli/6773--the-smile-has-left-your-eyes-haneuleseo-naerineun-1eok-gaeui-byeol.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6773--the-smile-has-left-your-eyes-haneuleseo-naerineun-1eok-gaeui-byeol.html  ]]> srulad Sat, 17 Oct 2020 14:28:44 +0400 აქედან შორს (ქართულად) / Away / Aqedan Shors (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/6772--away-aqedan-shors-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6772--away-aqedan-shors-qartulad.html  ]]> srulad Sat, 17 Oct 2020 14:24:08 +0400 ჯონი ცუნამი (ქართულად) / Johnny Tsunami / Joni Cunami (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6769--johnny-tsunami-joni-cunami-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6769--johnny-tsunami-joni-cunami-qartulad.html  ]]> srulad Thu, 15 Oct 2020 12:41:41 +0400 400 დარტყმა (ქართულად) / The 400 Blows (Les Quatre Cents Coups) / 400 Dartyma (qartulad) http://hdsrulad.com/deteqtivi/6767-400-the-400-blows-les-quatre-cents-coups-400-dartyma-qartulad.html http://hdsrulad.com/deteqtivi/6767-400-the-400-blows-les-quatre-cents-coups-400-dartyma-qartulad.html  ]]> srulad Wed, 14 Oct 2020 14:42:33 +0400 ბლაის ვილის მოჩვენებები (ქართულად) / The Haunting of Bly Manor / Blais Vilis Mochveneba (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6764--the-haunting-of-bly-manor-blais-vilis-mochveneba-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6764--the-haunting-of-bly-manor-blais-vilis-mochveneba-qartulad.html  ]]> srulad Tue, 13 Oct 2020 14:10:58 +0400 სისხლიანი წიგნები (ქართულად) / Books of Blood / Sisxliani Wignebi (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6762--books-of-blood-sisxliani-wignebi-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6762--books-of-blood-sisxliani-wignebi-qartulad.html  ]]> srulad Tue, 13 Oct 2020 12:48:52 +0400 ვარსკვლავის გზა (ქართულად) / Певица (спивачка) / Varskvlavis Gza (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/6758--pevica-spivachka-varskvlavis-gza-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6758--pevica-spivachka-varskvlavis-gza-qartulad.html    ]]> srulad Fri, 09 Oct 2020 13:23:49 +0400 სამი დღე სიყვარულამდე (ქართულად) / За три дня до любви (за три дни до кохання) / Sami Dge Siyvarulamde (qartulad) http://hdsrulad.com/romantikuli/6757--za-tri-dnya-do-lyubvi-za-tri-dni-do-kohannya-sami-dge-siyvarulamde-qartulad.html http://hdsrulad.com/romantikuli/6757--za-tri-dnya-do-lyubvi-za-tri-dni-do-kohannya-sami-dge-siyvarulamde-qartulad.html   ]]> srulad Fri, 09 Oct 2020 13:17:42 +0400 ვიცეკვოთ (ქართულად) / Let's Dance / Vicekvot (qartulad) http://hdsrulad.com/drama/6755--lets-dance-vicekvot-qartulad.html http://hdsrulad.com/drama/6755--lets-dance-vicekvot-qartulad.html  ]]> srulad Tue, 06 Oct 2020 21:55:19 +0400